График работы пн-вс 9:00 - 18:00
Корзина

Автомобільне пускозарядний пристрій для АКБ Intertool AT-3013

фото Автомобільне пускозарядний пристрій для АКБ Intertool AT-3013
Опис
Характеристики
Фото
Відео
Відгуки
Купують разом
  • Автомобільне пускозарядний пристрій для АКБ Intertool AT-3013

Пускозарядний пристрій AT-3013 допоможе завести автомобіль, коли зарядки акумулятора недостатньо для пуску двигуна. Цим пристроєм можна заряджати акумуляторні батареї ємністю до 100Ач з харчуванням постійної напруги 6В і 12В. Пускозарядний пристрій INTERTOOL AT-3013 підключається в мережу з напругою 230В та частотою мережі 50Гц. Передня панель пускозарядного пристрою AT-3013 досить інформативна і зрозуміла. На ній розміщені два перемикача і два світлодіодних індикатора.

Як робити зарядку акумуляторної батареї?

Перш ніж приступити до зарядки, зніміть батарею з транспортного засобу. Після цього перемикач 'Вибір функцій' встановіть в праве положення, а перемикач 'Вибір налаштувань' - у положення, що відповідає напрузі акумуляторної батареї. Увімкніть пристрій в мережу, стрілочний індикатор на панелі показує струм зарядки. При повністю зарядженій батареї стрілка знаходиться близько нуля. По закінченні зарядки загоряється індикатор на передній панелі пускозарядного пристрою. Не забувайте про полярності при з'єднанні пристрою з акумуляторною батареєю.

Як проводити запуск двигуна за допомогою пускозарядного пристрою AT-3013?

Для початку потрібно зарядити батарею протягом 20-40хв. Після цього, необхідно встановити перемикач 'Вибір функцій' в ліве положення, а перемикач 'Вибір налаштувань' в крайнє ліве положення, при цьому загориться індикатор 'Закінчення зарядки'. Далі можна заводити двигун. Якщо протягом 10-15 сек. двигун не завівся, наступну спробу слід проводити через 10 хв. Індикатор 'Закінчення зарядки' при запуску двигуна гасне. Зберігати зарядний пристрій необхідно в закритих приміщеннях при мінімальній вологості повітря і при температурі навколишнього повітря від -10°C до +30°C. При тривалому зберіганні зарядного пристрою з температурою навколишнього повітря менше -10°C перед включенням пристрою дайте йому прогрітися в теплому приміщенні, як мінімум 1 годину.

Настійно рекомендуємо вам, перш ніж приступати до роботи, ознайомитися з Керівництвом по експлуатації!

Характеристики
Ємність акумулятора 100
Вага 7,000
Вихідна напруга постійного струму 6; 12
Гарантія 12
Країна виробник Китай
Для розетки
Доставка/Оплата
фото Автомобільне пускозарядний пристрій для АКБ Intertool AT-3013
Автомобільне пускозарядний пристрій для АКБ Intertool AT-3013
  • 1,889.00 грн.

- +

  • Бренд: Intertool
  • Модель: intertool AT-3013
  • Артикул: AT-3013
  • Наявність: В наявності

Гарантія:

Готівковий

Безготівковий без ПДВ

Visa / MasterCard / Приват24

Накладений платіж 20грн + 2%

Інформація о доставці:

Нова Пошта - за тарифами перевізника

text_guarantee_description:

Обмін і повернення протягом 14 днів

Гарантія від виробника