График работы пн-вс 9:00 - 18:00
Корзина

Автомобільне пускозарядний пристрій для АКБ Intertool AT-3016

фото Автомобільне пускозарядний пристрій для АКБ Intertool AT-3016
Опис
Характеристики
Фото
Відео
Відгуки
Купують разом

Пускозарядний пристрій АТ-3016 призначений для зарядки акумуляторних батарей з напругою 12В або 24В і ємністю до 700Ач, а також для пуску двигуна транспортного засобу спільно з акумуляторною батареєю 12В або 24В. Пускозарядний пристрій AT-3016 має металевий корпус і відрізняється високою надійністю і якістю збірки всіх вузлів і ЕРЕ. Споживана потужність пристрою становить 1600Вт, напруга живлення 230В.

Три тумблера-перемикача на лицьовій панелі пристрою відповідають за режим роботи Пускозарядні пристрої, четвертий перемикач (найбільший) відповідає за живлення пристрою ( "Вкл. / Викл.") Нижня частина передньої панелі має дві виходять клеми 12В і 24В для вибору режиму заряду акумуляторної батареї і один центральний виходить кабель з контактним затискачем "-".

Пускозарядний пристрій AT-0316 має зрозумілий і зручний інтерфейс з цифровим індикатором струму зарядки.

Як заряджати акумуляторну батарею?

Червоний кабель з'єднайте з клемою "+ 12В" або "+ 24В" в залежності від напруги заряджається акумуляторної батареї. Перемикач режиму "1-2" встановіть в положення "1". Перемикач "Менше - Більше" встановити в положення "Менше". Перемикач "Зарядка - Пуск" встановіть в положення "Зарядка". За допомогою контактних затискачів підключіть пристрій до батареї, дотримуючись при цьому полярність. Після всіх процедур підключення до мережі мають до мережі 230В. Увімкніть пристрій, встановивши на передній панелі перемикач в положення "Вкл."

При повністю зарядженій батареї цифровий індикатор виводить значення близьке до нуля. Цифровий індикатор показує струм зарядки. Залежно від стану акумуляторної батареї та рекомендованих виробником батареї струмів зарядки, встановити перемикачі "1 - 2" і "Менше - Більше" в потрібне положення. Після завершення зарядки перемикач "увімк. / Вимк." встановити в положення "Викл." Від'єднати мережевий кабель ПЗУ від мережі, тримаючи за вилку, а після від'єднати контактні затискачі від контактів АКБ.

Запускаємо двигун за допомогою AT-3016 (не рекомендується запуск двигуна автомобіля з вбудованим бортовим комп'ютером)

Для початку необхідно провести звичайну зарядку акумулятора протягом 20-40 хв. Перемикач "Зарядка - Пуск" встановити в положення "Пуск". Перемикач "увімк. / Вимк." встановити в положення "Вкл." і одночасно провести запуск двигуна. Цифровий індикатор при запуску двигуна показує максимальний пусковий струм. Якщо протягом 10-15сек. двигун не завівся, то повторний запуск виробляти через 5-10 хв.

Після закінчення запуску двигуна перемикач "увімк. / Вимк." встановити в положення "Викл." Від'єднати мережевий кабель пристрою від мережі, тримаючи за вилку. Від'єднати контактні затискачі від контактів батареї. Зберігати зарядний пристрій необхідно в закритих приміщеннях при мінімальній вологості повітря і при навколишній температурі повітря від -10 ° до + 30 ° С.

При тривалому зберіганні зарядного пристрою з температурою навколишнього повітря менш -10 ° C перед включенням пристрою дайте йому прогрітися в теплому приміщенні, як мінімум 1 годину.

Характеристики
Ємність акумулятора 700
Вага 18,500
Вихідна напруга постійного струму 12; 24
Гарантія 12
Країна виробник Китай
Для розетки
Доставка/Оплата
фото Автомобільне пускозарядний пристрій для АКБ Intertool AT-3016
Автомобільне пускозарядний пристрій для АКБ Intertool AT-3016
  • 3,369.00 грн.

- +

  • Бренд: Intertool
  • Модель: Intertool AT-3016
  • Артикул: AT-3016
  • Наявність: В наявності

Гарантія:

Готівковий

Безготівковий без ПДВ

Visa / MasterCard / Приват24

Накладений платіж 20грн + 2%

Інформація о доставці:

Нова Пошта - за тарифами перевізника

text_guarantee_description:

Обмін і повернення протягом 14 днів

Гарантія від виробника