График работы пн-вс 9:00 - 18:00
Корзина

Інвертор зварювальний 230 В, 30-250 А, 9,6 кВт Intertool DT-4125

фото Інвертор зварювальний 230 В, 30-250 А, 9,6 кВт Intertool DT-4125
Опис
Характеристики
Фото
Відео
Відгуки
Купують разом

Зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4125 є перетворювачем змінного струму в постійний для дугового зварювання. Основною відмінною рисою даної системи перетворення є висока швидкість і відмінна якість результату зварювання за допомогою звичайного електрода. Використовуючи в роботі зварювальний інвертор DT-4125 можна проводити роботи із застосуванням електродів різних типів. Інверторна система, яка регулює вхідна напруга, дозволяє значно знизити вагу і об'єм трансформатора і реактивного опору, що робить його більш мобільним.

Особливості моделі:

- Внутрішнє пристрій апарату – інверторний трансформатор;

- Тип зварювання – ручне дугове зварювання електродом з покриттям;

- Захист від термічного перевантаження;

- Цифровий дисплей;

- Електроживлення – однофазне змінна напруга;

- Захист корпусу - P21.

Зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4125 виготовлений у відповідності з європейським стандартом безпеки апаратури для дугового зварювання. Інвертор має однофазне змінну напругу. Він призначений для ручного дугового зварювання електродом з покриттям. Корпус інвертора має ступінь захисту P21 – він захищений від твердих сторонніх тіл діаметром 12,5 мм, а також від вертикально падаючих крапель води. Всі блоки і пристрої, використані в конструкції інвертора, розроблені за спеціальною технологією, яка робить їх більш надійними і безпечними.

Зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4125 володіє дуже корисними додатковими функціями:

  • «гарячий старт»,
  • «форсування дуги»,
  • «антизалипания електрода».

Функція «гарячий старт»забезпечує додатковий імпульс електричного струму в момент торкання електродом заготовки. Наявність цієї функції дуже корисно при роботі з іржавим металом в умовах поганого напруги в мережі та ін. «Антизалипания електрода». У ситуації «прикипання» електрода до металу, зварювальний струм, що проходить через нього, стає набагато вище номінального, в результаті чого електрод розжарюється, і його практично неможливо відірвати від поверхні. А з функцією «антизалипания електрода» зварювальний струм і напруга падає до «0».

В такому випадку не виникає проблем з «прикипанием» і працювати можна без заміни електрода на новий. «Форсування дуги» служить для запобігання прилипання електрода до поверхні. Завдяки цій функції відбувається короткочасне збільшення зварювального струму при зменшенні дугового проміжку, що дозволяє одночасно розплавити метал електрода і вироби, збільшивши проміжок і, тим самим, стабілізувати процес зварювання. Для зручності транспортування і зберігання інвертор INTERTOOL DT-4125 поставляється в пластиковому кейсі, а також комплектується набором зварювальних кабелів, захисною маскою зварника і щіткою-молотком.

Якщо Ви вирішили купити зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4125, але залишилися питання по товару, Ви можете задати їх своєму менеджеру, або звернувшись до нас через форму зворотнього зв'язку.

Характеристики
Тип зварювальні апарати
Вага 5,200
Гарантія 12
Діаметр електроду 1,6-5,0
Ефективність 85%
Для розетки
Доставка/Оплата
фото Інвертор зварювальний 230 В, 30-250 А, 9,6 кВт Intertool DT-4125
Інвертор зварювальний 230 В, 30-250 А, 9,6 кВт Intertool DT-4125
  • 3,359.00 грн.

- +

  • Бренд: Intertool
  • Модель: intertool DT-4125
  • Артикул: DT-4125
  • Наявність: В наявності

Гарантія:

Готівковий

Безготівковий без ПДВ

Visa / MasterCard / Приват24

Накладений платіж 20грн + 2%

Інформація о доставці:

Нова Пошта - за тарифами перевізника

text_guarantee_description:

Обмін і повернення протягом 14 днів

Гарантія від виробника