Інвертор зварювальний 230 В, 30-250 А, 9,6 кВт Intertool DT-4125

 • 3,359.00 грн.

- +

 • Бренд: Intertool
 • Модель: intertool DT-4125
 • Артикул: DT-4125
 • Наявність: В наявності

Зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4125 є перетворювачем змінного струму в постійний для дугового зварювання. Основною відмінною рисою даної системи перетворення є висока швидкість і відмінна якість результату зварювання за допомогою звичайного електрода. Використовуючи в роботі зварювальний інвертор DT-4125 можна проводити роботи із застосуванням електродів різних типів. Інверторна система, яка регулює вхідна напруга, дозволяє значно знизити вагу і об'єм трансформатора і реактивного опору, що робить його більш мобільним.

Особливості моделі:

- Внутрішній устрій апарату - інверторний трансформатор;

- Тип зварювання - ручна дугова зварка електродом з покриттям;

- Захист від термічного перевантаження;

- Цифровий дисплей;

- Електроживлення - однофазне змінну напругу;

- Захист корпусу - P21.

Зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4125 виготовлений відповідно до європейського стандарту з безпеки апаратури для дугового зварювання. Інвертор має однофазне змінну напругу. Він призначається для ручного дугового зварювання електродом з покриттям. Корпус інвертора має ступінь захисту P21 - він захищений від твердих сторонніх тіл діаметром 12,5 мм, а також від вертикально падаючих крапель води. Всі блоки і пристрої, використані в конструкції інвертора, розроблені за спеціальною технологією, яка робить їх ще більш надійними і безпечними.

Зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4125 має дуже корисними додатковими функціями:

«Гарячий старт»,
«Форсування дуги»,
«Антизалипания електрода».
Функція «гарячий старт» забезпечує додатковий імпульс електричного струму в момент торкання електродом заготовки. Наявність даної функції дуже корисно при роботі з іржавим металом в умовах поганого напруги в мережі і ін. «Антизалипания електрода». У ситуації «прикипання» електрода до металу, зварювальний струм, що проходить через нього, стає набагато вище номінального, в результаті чого електрод розжарюється, і його практично неможливо відірвати від поверхні. А з функцією «антизалипания електрода» зварювальний струм і напруга падає до «0».

В такому випадку не виникає проблем з «прикипання» і працювати можна без заміни електрода на новий. «Форсування дуги» служить для запобігання прилипання електрода до поверхні. Завдяки цій функції відбувається короткочасне збільшення зварювального струму при зменшенні дугового проміжку, що дозволяє одночасно розплавити метал електрода і вироби, збільшивши проміжок і, тим самим, стабілізувати процес зварювання. Для зручності транспортування і зберігання інвертор INTERTOOL DT-4125 поставляється в пластиковому кейсі, а також комплектується набором зварювальних кабелів, захисною маскою зварника і щіткою-молотком.

Якщо Ви вирішили купити зварювальний інвертор INTERTOOL DT-4125, але залишилися питання по товару, Ви можете задати їх своєму менеджеру або звернувшись до нас, через форму зворотного зв'язку.

Характеристики
 • Вага: 5,200
 • Гарантія: 12
 • Діаметр електроду: 1,6-5,0
 • Ефективність: 85%
 • Клас ізоляції: F
 • Клас захисту: 1P21B
Для розетки
 • Доставка/Оплата:
Характеристики
Вага 5,200
Гарантія 12
Діаметр електроду 1,6-5,0
Ефективність 85%
Клас ізоляції F
Клас захисту 1P21B
Напруга живлення 230
Об'єм 0,060167
Споживана потужність 9600
Струм зварювання 30-250
Для розетки
Доставка/Оплата

Написати відгук

Примітка: HTML не перекладений!
    Поганий           Хороший