График работы пн-вс 9:00 - 18:00
Корзина

Сьогодні метання ножів є окремим видом спорту, що привертає багатьох шанувальників активного відпочинку. Основною відмінністю ножів для метання є спрощена конструкція рукояті і відсутність накладок. На деяких моделях передбачений балансир, що дозволяє регулювати центр ваги клинка.

Найпоширенішими є метальні ножі скелетного типу. У конструкції рукояті немає упору і гарди, так як вони не призначені для різання. Накладки також зустрічаються досить рідко, так як при ударі вони можуть розколотися. Багато клинки мають отвори різної форми. Це потрібно для балансування і дає можливість обмотати рукоять шнуром або мотузкою, яку можна розмотати і використовувати для різних цілей.

Метальні ножі можуть бути маленькими, легкими, середніми і важкими. У комплектах найчастіше йдуть полегшені метальні ножі, вони використовуються для відпрацювання кидків на короткі відстані. Як правило, такий набір складається з 3-6 ножів і чохла для їх носіння. Новачкам найкраще підходять легкі клинки, з їх допомогою можна досить швидко відпрацювати техніку метання. Маса такого ножа становить не більше 80 грам, а довжина не перевищує 22 см.

Найбільш популярними є метальні ножі середнього розміру. Вони мають довжину 20-25см і при товщині 3-4 мм важать до 200гр. Важкі ножі призначені для справжніх майстрів метання на великі дистанції. Загальна довжина такого клинка може доходити до 30 см, а товщина обуха становить 5-6 мм. Володіючи відповідними навичками, такий ніж можна точно метнути на відстань до 10-ти метрів.

В даний час в Україні можна купити набір метальних ножів в спорттоварах або в інтернет-магазині. Купуючи спеціальний ніж для метання в інтернет-магазині «Велокраіна» покупці можуть розраховувати на ряд переваг. У нас великий вибір товару і досить демократичні ціни. Реалізовані метальні ножі відноситься до категорії спортивно-туристичного спорядження і не вимагають спеціального дозволу. Зв'яжіться з нашими співробітниками, уточніть необхідну інформацію для отримання дозволу замовлення. Доставка займає від одного до п'яти днів, в залежності від вашого місця розташування.

Уточнення пошуку

Отзывы
Олена д/м/р
Замовляла цей ніж на подарунок чоловікові.
Дуже сподобалося як ...