График работы пн-вс 9:00 - 18:00
Корзина

Найкращі ціни на велосипеди BMX в інтернет-магазині PMV!

Якщо ви не може жити без свіжої порції адреналіну, любите дивувати довколишніх свім неординарні вміння - купіть собі велосипед BMX. Екстремальна, захоплююча велопрогулянка подарує вам масу непередаваних емоцій. Отримавши певні навички, Ви зможете виконувати різні трюки, що викликають захоплення і заздрість в очах перехожих. Велосипедним мотто-екстримом захоплюються не тільки підлітки, а й дорослі.

Основним фактором, що впливає на надійність і відповідно ціну BMX велосипеду є матеріал виготовлення несучої конструкції. Найкращі показники демонструє рама з хромомолібденового сплаву (КВО-МО). Далі слід звернути увагу на тип обода і рульової колонки. Найбільш надійними вважаються подвійні обода і інтегрована рульова чашка. Вони відрізняються великим запасом міцності і здатні витримувати великі навантаження.

Щоб вигідно купити велосипед BMX в Україні відвідайте інтернет-магазин «Велокраіна». Тут представлений великий асортимент техніки для велоекстрімом, а ціни більш ніж демократичні. Зв'яжіться з нами і ми обов'язково підберемо для вас велосипед відповідного розміру і комплектації. Доставка товару здійснюється протягом 1-5 днів. Купіть велосипед BMX у нас, відправка товару - щодня!


Порівняти товари (0)


7,859.00 грн.

  • Класс : Трюковий
  • Тип : Ригид
  • Вид : BMX
  • Матеріал рами : сталь
  • Діаметр коліс : 20"
Показано 1 до 1 із 1 (1 сторінок)
Отзывы
Евгений д/м/р
Какие размеры имеет велосипед в сложенном состоянии?
Анна д/м/р
Обслуговування на 5+,прийшов новою поштою за 2 дні,оператор дуже привітний ...
Влад д/м/р
Выбирал между 2 моделями, этой и кинетик шторм. Выбрал бенетти, ...
Юрий д/м/р
Какой фирмы втулки используются на этом велосипеде?