График работы пн-вс 9:00 - 18:00
Корзина

Змішувачі для ванної з доставкою у Львів, Тернопіль

та по Україні!

Щоб прийом ванній був затишним і приємним слід уважно поставитися до вибору її комплектуючих виробів, в яких не останню роль відіграють змішувачі для ванної. Адже саме від них залежить натиск, якість і температура води.

Змішувачі для ванної бувають різних видів, типів і дизайнів, що дає можливість підібрати їх до кожного окремого випадку і будь-якому бажанню покупця.

За конструктивним виконанням змішувачі діляться на: двовентильні змішувачі, термостатичні та електронні. Також змішувачі для ванної поділяють за їх типом на: вентильні і кульові.

Виливши в змішувачах для ванни буває поворотний (довгий) і литий. Литий виливши, являє собою короткий не рухається носик, в більшості випадків на ньому є перемикач на ручний душ. Змішувач для ванни з довгим виливом в одному положенні можна використовувати для ванни, а повертаючи до раковини, можна використовувати і там.

Виготовляють змішувачі для ванної з металів, в основному це силумін і латунь.

Як вибрати змішувач для ванної — дуже важливе питання. Для цього вам варто визначитися з технічною частиною і розібратися з точними функціями, для яких ви купуєте змішувач. А саме: матеріал виготовлення, тип і висота виливу, спосіб монтажу, зовнішній вигляд, пріоритетний тип змішування води і з іншими характеристиками

Купити змішувачі для ванної зараз можна за доступними цінами. Придбати їх можна в нашому магазині PMV!

В цій категорії немає товарів.

Отзывы
дмитрий д/м/р
Заказал, перезвонили, получил смс ,поехал забрал. Всё быстро и чётко. ...